Image

Yılmaz Vinç

Bursa' nın merkez ve çevre ilçelerinde uzun yıllardır deneyimli kadrosu ile vinç kiralama hizmeti vermekte olan Yılmaz Vinç başarılarıyla bu sektöre adını altın harflerle yazdırma konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Vinç kiralama firmaları arasında saygın bir yeri olan Yılmaz Vinç olarak; deneyimli kadromuz ile uygun fiyata vinç kiralama hizmeti vererek siz müşterilerimizin kaliteyi uygun fiyata almasını sağlamaktayız. Bursa vinç kiralama hizmeti konusunda ilk sırada yer almak için her geçen gün hizmet ağımızı genişletmekteyiz.

Vinç Kiralama Hizmetlerimiz

Sizlerin uygun fiyata kaliteli hizmet almasını sağlamak için hizmetlerimizi genişletmekteyiz. Ağır şartlarda dahi çalışmalarımızda karşılıklı hoşgörü ve güveni esas alarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Bursa ve ilçelerinde ihtiyac duyulan "Kiralık Vinç", "Kiralık Sepet", "Kiralık Platform", "Kiralık Tonajlı Hiab" ve "Kiralık Forklift" hizmetlerinde 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Image
Image

Bursa'nın Her Noktasına Hizmet Vermekteyiz

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti konusunda hassas davranmaktayız. Bu kapsamda sizlerin hertürlü koşullarda hizmet alabilmesi için hizmet ağımızı genişletmekteyiz. Bursa' nın her noktasına vinç kiralama hizmeti sunmaktayız.

Yılmaz Vinç olarak başarılı işlere imza atmaktayız. Uygun fiyata sepetli vinç kiralama hizmeti vermeyi misyon edindik. Bursa' nın her noktasına 7/24 vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. Kiralık vinç hizmeti için bizimle iletişime geçiniz...